VOETBAL

Seniors

 16/02: KFC Putte A - Schelle 2-1
Na een goede Schelse start met een schot op de lat nam Putte over en scoorde. Na de 2 0 kwam Schelle terug, scoorde tegen op penalty en kreeg daarna nog enkele doelkansen. Een gelijkspel was een juiste stand geweest.
Volgende wedstrijd: 24/02 - 15:00: Schelle - Nielse SV

Jeugd

 Recente wedstrijdverslagen

Wedstrijdkalender (7 dagen)

 Thuis-wedstrijden
di 19/02 - 18:30 U11 Blauw
  
- SK Ekeren Donk (Jeugdcup)
Kwartfinale
wo 20/02 - 18:00 U9 Blauw
  
- KFC St-Martinus Halle (Jeugdcup)
Kwartfinale
do 21/02 - 18:30 U12 Blauw
  
- K Heibos SV (Jeugdcup)
Kwartfinale
vr 22/02 - 20:30 Enting - Amali (Vr.match)
za 23/02 - 09:30 U8 Blauw
  
- FC Ik Dien A
za 23/02 - 09:30 U9 Blauw
  
- FC Belgica
za 23/02 - 09:30 U11 Blauw
  
- K VS Branst
za 23/02 - 11:15 U7 Geel
  
- K Ternesse VV B
za 23/02 - 11:15 U9 Geel
  
- K Kalfort Daghet A
za 23/02 - 11:15 U10 Geel
  
- Vremde
za 23/02 - 11:15 U11 Geel
  
- Verbr Zwijndrecht A
za 23/02 - 13:00 U7 Oranje
  
- RVC Hoboken A
za 23/02 - 13:00 U7 Groen
  
- Olvac B
za 23/02 - 13:00 U8 Groen
  
- Verbr Zwijndrecht B
za 23/02 - 13:00 U8 Oranje
  
- KFC Volh Wintam C
za 23/02 - 13:00 U10 Blauw
  
- SC Olve A
Wedstrijduur-wijziging 9u30 naar 13u00
za 23/02 - 15:00 U15 Blauw
  
- KFC Broechem
zo 24/02 - 13:30 U6 Blauw
  
- Zennester Hombeek (Vr.match)
zo 24/02 - 15:00 1ste ploeg - Nielse SV
di 26/02 - 18:30 U10 Blauw
  
- Lierse Kempenzonen (Jeugdcup)
Kwartfinale

 Uit-wedstrijden
di 19/02 - 18:30 Lierse Kempenzonen - U10 Blauw
  
(Jeugdcup)
Kwartfinale
wo 20/02 - 19:30 K Kontich FC - U15 Blauw
  
(Jeugdcup)
Kwartfinale
vr 22/02 - 18:30 SC Olve - U11 Blauw
  
(LAVA)
Halve Finale
op de terreinen van K Reet SK
za 23/02 - 09:30 FCO Beerschot Wilrijk C - U7 Blauw
  
za 23/02 - 09:30 FC VDP - U6 Blauw
  
za 23/02 - 09:30 KRC Mechelen A - U6 Geel
  
za 23/02 - 09:30 Bacwalde - U6 Groen
  
za 23/02 - 09:30 Zenn Hombeek B - U8 Geel
  
za 23/02 - 09:30 KFC Volh Wintam R - U11 Groen
  
5v5 Recreatief
Wijziging wedstrijduur 12u30 => 9u30
za 23/02 - 09:30 VC Rijmenam - U12 Blauw
  
za 23/02 - 09:30 Cantincrode B - U12 Geel
  
za 23/02 - 09:30 KFC Volh Wintam - U13
za 23/02 - 11:00 K VS Branst C - U9 Groen
  
za 23/02 - 14:30 VC Mortsel OG A - Beloften
Uurwijziging 15h => 14h30
zo 24/02 - 09:30 Sp Burcht FC - U15 Geel
  
Verplaatste wedstrijd van 28 apr 2019

zo 24/02 - 11:30 KFC Muizen - U17
zo 24/02 - 13:00 Ik Dien C - U7 Blauw
  
(Samenw. torn.)
op terrein van FC Kontich