MOSSELWEEK: van vrijdag 17 t/m zondag 26 sept.

Steun uw club !

Binnen de corona-maatregelen kunnen we u een corona-veilig aanbod aanbieden.
Mogen we rekenen op uw steun voor de club door uw deelname ? Waarvoor reeds onze dank.

Eet en geniet in alle veiligheid naar keuze:

FORMULE 1: In het Sportcafé
FORMULE 2: Take Away (afhalen in het Sportcafé)
FORMULE 3: Levering aan huis (Schelle, Niel, Hemiksem)

Opmerking:

  • Elke dag open van 17u30 tot 20u.
  • Op zondag tevens van 12u00 tot 14u.
  • Er is een speciale senioren-middag op woensdag 22/9 van 12u00 tot 14u30 (enkel eten ter plaatse op de club; met gratis koffie of thee)

KLIK HIER voor
MEER INFO / MENU / RESERVEREN

 

VOETBAL

Seniors

 18/09: K Kontich FC B - Schelle 0-4
Uitstekende wedstrijd van Schelle die met duidelijke cijfers werd verzilverd.
Volgende wedstrijd: 26/09 - 15:00: Schelle - K Wijnegem VC A

Jeugd

 Recente wedstrijdverslagen

Wedstrijdkalender (7 dagen)

 Thuis-wedstrijden
vr 24/09 - 20:45 Enting - SVKLE (Vr.match)
za 25/09 - 09:30 U11 Gew B - K Reet SK B
za 25/09 - 09:30 U10 Prov - K Ternesse VV A
za 25/09 - 09:30 U10 Gew A - Sp Tisselt A
za 25/09 - 11:15 U12 Gew B - Sp Tisselt B
za 25/09 - 11:15 U11 Gew A - VK Valaarhof A
za 25/09 - 11:15 U10 Gew B - Sp Tisselt B
za 25/09 - 11:15 U9 Gew A - K Rupel Boom FC C
za 25/09 - 11:15 U9 Gew B - K Rupel Boom FC D
za 25/09 - 13:00 U7 Geel
  
- K Rupel Boom FC A
za 25/09 - 13:00 U6 Blauw
  
- SK Rapid Leest
za 25/09 - 15:00 U21 - KSC OLVE A
zo 26/09 - 09:30 U13 Gew - KSAV St-Dymphna Geel B
zo 26/09 - 09:30 U12 Prov - K Antonia FC A
zo 26/09 - 09:30 U12 Gew A - KVC Westerlo D
zo 26/09 - 11:30 U15 Prov - Lierse Kempenzonen B
zo 26/09 - 15:00 1ste ploeg A - K Wijnegem VC A
wo 29/09 - 18:30 U15 Prov - K Ternesse VV (Jeugdcup)
vr 01/10 - 21:00 Veteranen - V Zwijndrecht (Vr.match)

 Uit-wedstrijden
za 25/09 - 09:30 Vremde - U7 Blauw
  
za 25/09 - 09:30 Nielse SV - U7 Groen
  
za 25/09 - 09:30 KFC Volh Wintam - U7 Oranje
  
za 25/09 - 10:30 KVK Hingene - U6 Groen
  
za 25/09 - 11:15 FC Oppuurs B - U8 Gew
za 25/09 - 11:30 Willebroekse SV - U6 Geel
  
za 25/09 - 11:30 Tor Deurne Pirates - U6 Oranje
  
za 25/09 - 13:00 SC City Pirates Antwerpen A - U9 Prov A
za 25/09 - 13:00 SC City Pirates Antwerpen B - U9 Prov B
za 25/09 - 14:00 VK Heindonk - Reserven
za 25/09 - 15:00 SC City Pirates Antwerpen A - U8 Prov A
za 25/09 - 15:00 SC City Pirates Antwerpen B - U8 Prov B
zo 26/09 - 09:45 KV Bonheiden B - U15 Gew B
zo 26/09 - 11:30 Sp Burcht FC - U15 Gew A
zo 26/09 - 15:00 Leest United - 1ste ploeg B
wo 29/09 - 18:30 VC Mortsel OG - U12 Prov (Jeugdcup)
vr 01/10 - 18:30 KSK Sint-amands - U11 Gew A (LAVA)
wedstrijd op terrein van Bornem

 Tornooien
za 25/09 G-Team op: S-Sport Recreas Info
locatie :

Sportpark - Voetbalvelden ensportcomplex van de stad Eeklo

Burgemeester LionelPussemierstraat 157

9900 Eeklo
 

Lid worden van Schelle Sport voetbal

Kandidaat-voetballeden vinden alle informatie op DEZE pagina.
Maar gelieve eerst het CONTACTFORMULIER in te vullen. We nemen dan spoedig contact met u op.

Voor de categoriën U6 t/m U9 kunnen nieuwe spelers vrijblijvend 3 trainingen volgen vooraleer te beslissen aan te sluiten.

Vanaf U10 kunnen nieuwe leden enkel aansluiten na het volgen van een testtraining (max. 3).
 

EVENTS

 Mossel-10-daagse
vr 17 sep 2021 t/m zo 26 sep 2021  

Klik hier voor een overzicht van ALLE toekomstige evenementen.
 

Betaling lidgeld Voetbal 2021-2022

Betaal tijdig

Gelieve volgende data te respecteren:

Uiterlijk 15 mei 2021: Voorschot (of volledige bedrag)

Uiterlijk 1 juli 2021: Saldo

 

Alle info betreffende het lidgeld voetbal vind je HIER.

Lidgeld uitsluitend te betalen via overschrijving en met gestructureerde mededeling (klik op onderstaande button)
Voor bestaande leden zal eerst je keuze betreffende de Corona korting gevraagd worden.

Lidgeld betalen