Displaying 1 - 35 of 35
Ploeg Reeks Volgende Wedstrijd Info
U21 Prov PU21 A za 05 sep 20 - 12:45 op verplaatsing bij KSK Kasterlee A  
U17 Prov PU17 B zo 06 sep 20 - 09:30 op verplaatsing bij Beerschot VA  
U17 Gew GU17 W zo 06 sep 20 - 11:30 op verplaatsing bij KFC Volh Wintam Eikevliet B  
U15 Prov PU15 B zo 13 sep 20 - 11:30 thuis tegen KFC Katelijne A  
U15 Gew GU15 Y zo 06 sep 20 - 11:30 thuis tegen K Reet SK A  
U13 Prov PU13 A zo 06 sep 20 - 09:30 thuis tegen KSK Wavria A  
U13 Gew A GU13 F za 05 sep 20 - 11:15 thuis tegen Verbr Zwijndrecht A  
U13 Gew B GU13 AE zo 06 sep 20 - 09:30 thuis tegen K Berchem Sport M(eisjes)  
U12 Prov PU12 A zo 16 aug 20 - 11:30 thuis tegen Onderling U12   - Vriendenmatch
U12 Gew GU12 H za 05 sep 20 - 09:30 thuis tegen Sporting Burcht FC  
U11 Prov PU11 B zo 16 aug 20 - 11:30 thuis tegen Onderling U11   - Vriendenmatch
U11 Gew A GU11 E za 05 sep 20 - 09:30 thuis tegen FC Antwerpen Noord  
U11 Gew B GU11 V za 05 sep 20 - 11:15 thuis tegen Nielse SV B  
U10 Prov PU10 B zo 16 aug 20 - 09:30 thuis tegen Onderling U10   - Vriendenmatch
U10 Gew A GU10 J za 05 sep 20 - 09:30 thuis tegen Sporting Tisselt  
U10 Gew B GU10 V za 05 sep 20 - 11:15 thuis tegen Kalfort Puursica  
U9 Prov A PU9 A zo 16 aug 20 - 09:30 thuis tegen Onderling U9   - Vriendenmatch
U9 Prov B PU9 B za 05 sep 20 - 09:30 op verplaatsing bij Beerschot VA E  
U9 Gew A GU9 S za 05 sep 20 - 09:00 op verplaatsing bij Sporting Tisselt B  
U9 Gew B GU9 AE za 05 sep 20 - 11:15 thuis tegen Nielse SV  
U8 Prov A PU8 A zo 16 aug 20 - 09:30 thuis tegen Onderling U8   - Vriendenmatch
U8 Prov B PU8 B za 05 sep 20 - 09:30 op verplaatsing bij Beerschot VA B  
U8 Gew A GU8 R za 05 sep 20 - 10:30 op verplaatsing bij Sporting Tisselt B  
U8 Gew B GU8 AA za 05 sep 20 - 11:15 thuis tegen VK Valaarhof  
U7 Blauw GU7 A za 05 sep 20 - 11:00 op verplaatsing bij K Wijnegem VC A  
U7 Geel GU7 C za 05 sep 20 - 10:00 op verplaatsing bij FC VDP  
U7 Groen GU7 P za 05 sep 20 - 10:30 op verplaatsing bij Sporting Tisselt B  
U6 Blauw GU6 K za 05 sep 20 - 09:30 op verplaatsing bij KFC Volh Wintam Eikevliet  
U6 Geel GU6 N za 05 sep 20 - 13:30 op verplaatsing bij KSK Wavria  
U6 Groen GU6 C za 05 sep 20 - 09:30 op verplaatsing bij K Wijnegem VC  
U6 Oranje
G-team A (niv 2) za 19 sep 20 - 09:30 op verplaatsing bij Oxaco Boechout  
G-team B (niv 4) zo 20 sep 20 - 10:00 op verplaatsing bij Simikos  
G-team Kids
Veteranen vr 18 sep 20 - 20:45 op verplaatsing bij Enting   - Vriendenmatch